BRANDOS EGZAMINAI 2022-2023 m. m. Svarbu žinoti

https://www.nsa.smm.lt/2023/01/05/abiturientai-nuo-siu-metu-gaus-skaitmeninius-brandos-atestatus/

 

 

SAVANORYSTĖ

Laba diena gerbiami abiturientai,
Maloniai pranešu, kad mūsų 12-okams buvo priimtas palankus sprendimas – už savanorystę, kuri trunka ne mažiau 6 mėnesių – gauna 0,25 stojamojo balo.
Tačiau yra vienas niuansas – iki sausio 15 d. jauni žmonės, norintys pretenduoti į  0,25 stojamojo balo, turėtų jau pradėti savo tarnybą.
Mūsų rajone akredituotų organizacijų kol kas nėra, galima rinktis iš sąrašo: https://jrd.lt/informacija-jaunimui/savanoryste/organizaciju-paieska
Arba
jei Jus pasiekia žinia apie jauną žmogų, kuri(s) norėtų dalyvauti programoje, ji(s) turi registruotis štai čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWGUidqEoH8iX0OuPejEictVQ_d6Zje4Y6i6Tuo2e9n9HSOg/viewform
Užsiregistravę savanoriai priskiriami Savanorišką veiklą organizuojančiai organizacijai (SVO) pagal teritoriją. Laikas pradedamas skaičiuoti nuo tos datos, kuria sudaroma trišalė savanorystės sutartis.
Primenu, jog savanoriai gali atlikti tarnybą tik akredituotose priimančiose organizacijose. Šiuo metu jau užsiregistravę 130 savanorių! 
Dalyvavimo programoje vietų skaičius ribotas.

Vyresnioji socialinė pedagogė Oksana Davleševičienė

Sveikatos priežiūros specialistė  Janina Alkovska

Mokymasis mokytis

Pažink savo mokymąsi! Atlik šiuos testus ir sužinok, kaip tu dažniausiai mokaisi ir kada gali pasiekti geriausių mokymosi rezultatų.

Mokymosi stilius

Dominuojantis intelekto tipas ir palankiausi mokymosi būdai

Kaip efektyviai mokytis?

Kas svarbu mokantis?

informacija atnaujinta 2022-09-13