2020-2021 m.m. dirbantys mokytojai:

Eil. Nr.
Adresatas
Dalykas, kvalifikacija 
El. paštas
1.
Lolita Mikalauskienė
istorijos mokytoja metodininkė
mikalauskiene.lolita@gmail.com
2.
Irena Ardišauskienė
Pradinių  klasių mokytoja metodininkė
   irena.ardi@gmail.com
3.
Inga Salavei  lietuvių kalbos vyr. mokytoja    ingaluko@gmail.com
4.
Regina Barsulienė
matematikos mokytoja metodininkė
   barsuliene@gmail.com
5.
Tatjana Kropa
dailės, technologijų mokytoja
tatjanakropa@gmail.com            
6.
Dana Bruzgienė
tikybos vyr.mokytoja
danabruzgine@gmail.com
7.
Valentina Cvilik
chemijos vyr. mokytoja, biologijos mokytoja metodininkė
valentinaCvilik@gmail.com               
8.
Oksana Davleševičienė          
Vyr.socialinė pedagogė
        davleseviciene.oksana@gmail.com
9.
Vilma Kisielytė- Hancharyk
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
vilma_73@gmail.ru
10.
Gražina Gedroit
informacinių technologijų vyr. mokytoja
             
11.
Regina Ratkevičienė
matematikos vyr. mokytoja
       reginaratkeviciene1@gmail.com
12.
Gintaras Staniulis
muzikos vyr. mokytojas
gintarastaniulis@gmail.com
13
 Kristina Dubonienė
 geografijos mokytoja
kristinuutea@yahoo.com
14  Valerij Siniavskij  fizikos mokytojas       loxness@yahoo.com
15.
Austėja Maskoliūnaitė
anglų kalbos mokytoja
         austeja.maskoliunaite@gmail.com
16.
Galina Gordynec
kūno kultūros vyr. mokytoja
gordynecgalina@gmail.com
17.
 Marius Černiauskas
istorijos mokytojas
mar.cerniauskas@gmail.com
18
Enrika Sinkevič pradinių klasių mokytoja

    enrikasinkevic21@gmail.com

 

19
Lilija Urbelevič
rusų, vokiečių kalbos vyr. mokytoja
urbelevic.lilija @gmail.com
20.
Jolita Slavinskienė
lietuvių kalbos vyr. mokytoja

jolitamilinaviciute68@gmail.com

 

 

21.
  Gražina Silko
biologijos vyr. mokytoja
      g.silko@mail.ru
22

 Neringa Dudovičienė

pradinių klasių mokytoja
neringa.dudoviciene@bendrasisugdymas.lt  
23.
  Diana Ustinovičienė
priešmokyklinio ugdymo mokytojam
  diancikas083@gmail.com        
24
    
         
       

Informacija atnaujinta 2020-09- 15