gegužė 2024

KALĖDŲ  POPIETĖ

Prieš pat atostogas  visa mokyklos bendruomenė susirinko mokyklos salėje. Pirmieji savo spektakliuką parodė mūsų mažiausieji, po jų pasirodymus tęsė  šokėjos. Šventės pabaigoje  buvo parodytas  dramos studijos „Arlekinas“ spektaklis „Kūliuko Verstuko kelionė“.

KARNAVALAS

Po Kalėdų 5-12 klasių mokiniai susirinko į tradicinę naujametinę šventę. Scenoje jaukiai „liepsnojo“ laužas, skambėjo maloni muzika. Į  renginį  atėjo ir buvę mokyklos mokiniai.

Šventės vedėjas dešimtokas Ervinas Ratkevičius pristatė svečius:  Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos direktorę  Iloną  Šedienę ir  buvusius   mūsų mokinius Rūtą  Česiulytę  ir Jurijų Sinickį. Jie  papasakojo apie projektų mugę Varšuvoje, ką  patyrė jos metu  ir ko  išmoko. Jie parvežė mums  apdovanojimą (plakatą ir statulėlę) už  Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų projekto „Žaliuokime“ įgyvendinimą.

Šventę tęsė šokėjos. Po jų pasirodymo  Kalėdų senelis anūkėlei papasakojo apie  Kalėdų tradicijas anksčiau ir dabar. Penktokai  parodė, kaip žmonės švęsdavo  šventes akmens amžiuje,  dešimtokai – Antikos epochoje, vienuoliktokai „tapo“ gladiatoriais.  Šventės pabaigoje visos dalyvavusios klasės sulaukė  saldžių dovanų.

MAŽŲJŲ MOKINUKŲ  KARNAVALAS

Gruodžio 27 d. mokyklos salėje susirinko mūsų ikimokyklinukai, pradinukai, jų tėveliai. Pasipuošę  paukštelių, gyvūnėlių kostiumais visi labai laukė senelio Šalčio. Tačiau jis dar neskubėjo atvykti. Pirmoji atvyko Ragana su dideliu voratinkliu ant nugaros. Ji naršė visus kampus ir ieškojo savo šluotražio.  Paskui į salę įžengė  Juokdarys. Jį  Ragana pavertė asilu.  Jam teko būti   jo kailyje, kol Ragana surado savo šluotražį ir galėjo burti. Tada tik  Juokdarys atvirto iš asilo. Paskui kažkas sudundėjo ir… pasiramsčiuodamas lazda  įslinko pavargęs senelis Šaltis. Jo maišas, matyt, buvo labai sunkus. Senelis  visur pribarstė „ sniego“, pasveikino susirinkusius vaikus ir jų tėvelius.

Vėliau visi šoko ir dainavo, ėjo ratelius, žaidė   žaidimus.

„Drakoniuko teatro“ artistai   suteikė daug džiaugsmo vaikams, sukurdami spektaklį, kuriame galėjo visi dalyvauti. Baigiantis šventei vaikai gavo dovanų ir galėjo nusifotografuoti su Ragana, Juokdariu ir seneliu Šalčiu.

Komentarai išjungti.