birželis 2021
P A T K P Š S
« gegužės   liepos »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35
3. 9.45 - 10.30
4. 10.50 - 11.35
5. 11.55 - 12.40
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30

Archyvai

Archyvas 2021 birželis 28

   
     Šventiškai papuošta Poškonių ikimokyklinio ugdymo skyriaus  kiemo aplinka pakvietė visus į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Po nuotaikingų dainelių ir eilėraštukų, šokių ir vaidinimo Dieveniškių ,,Ryto“ gimnazijos direktorė Lolita Mikalauskienė  ir mokytoja Nadežda Malinovskaja įteikė vaikams priešmokyklinuko diplomus ir dovanėles. Dėkota visiems: vaikams – už nuopelnus, pasiekimus, tėveliams – už pagalbą, kantrybę ugdant vaikus, mokytojai ir darbuotojoms – už meilę, rūpestį, šilumą, žinias,  direktorei – už  skyriaus  pokyčius, globą ir rūpestį.    
     Pasveikinti vaikų su dovanomis atvyko niekada nepamirštanti mažųjų bendruomenės gyventojų Poškonių seniūnijos seniūnė Renata Fedotova.
    Linkime būsimiems pirmokėliams saugios, įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                                      

         Įgyvendindami  tarptautinį  Erasmus+ projektą  „Išmanioji mokykla išmaniam amžiui“(„Smart school for smart age“) siekiame ugdyti projekte dalyvaujančių mokinių tarpkultūrines, lingvistines, informacinių technologijų naudojimo matematikos, literatūros, tikybos pamokose kompetencijas, panaudoti skirtingų kultūrų gerąją mokymosi  patirtį, gerinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius daugiakultūrinėje aplinkoje.
        Birželio 14-18 d. susitikome virtualiai Portugalijoje, Espozende António Correia Oliveira mokykloje. Čia susitiko  projekto partneriai iš Lietuvos, Bulgarijos, Turkijos, Lenkijos. Apgailestavome, kad į šį susitikimą negalėjome nuvykti, nes tai paskutinis susitikimas ir projekto pabaiga. 
        Kaip kiekvienam iš jau buvusių susitikimų, taip ir šiam susitikimui ruošėmės, nes turėjome namų darbą- pristatyti savo šalies religines šventes. Projekte dalyvaujančios katalikiškos šalys net trys, todėl teko pagalvoti, ką pasirinkti, kad nesikartotume. Pasitarę su komanda nusprendėme, kad kitose šalyse gal nėra labai žinomos ir švenčiamos Joninės bei Užgavėnės. Komanda pasidalino darbais ir paruošė pristatymus.
      Pirmąją susitikimo dieną komandos susipažino, pasidžiaugė seniai pažįstamais draugais ir keliavo virtualiai po mokyklą. Dienos pabaigoje pasitikrino, kaip įsidėmėjo informaciją.
       Antrą dieną šalys pristatė savo regionines religines šventes. Visi buvo originalūs, nes pristatė tik jų regionams būdingas šventes, apie kurias yra mažai informacijos viešoje erdvėje. Po pietų vyko virtuali ekskursija po klasikinės senovės paminklą „Castro de S. Lourenço“. Pakeliavę atlikome testuką, kuris patikrino istorines, o tuo pačiu ir anglų kalbos, žinias.
       Trečiadienį virtualiai keliavome po Porto miestą – antrąjį svarbiausią Portugalijos miestą.  Sužinojome, kuo jis svarbus Portugalijos kultūrai ir menui bei atlikome testą-  mokiniai užpildė „Google“ formą.
     Ketvirtadienį laukė virtuali ekskursija po  Bragos miestą – portugalų religinį centrą, o po pietų mokiniai žaidė  matematikos stalo žaidimą, kurį sukūrė portugalų komanda.
    Paskutinę dieną klausėmės paskaitos apie vietinį portugalų rašytoją Manuelį de Boaventurą, susipažinome su  tradiciniais patiekalais bei patys kepėme žinomiausią portugalų desertą ,,Pastel de nata“. Dienos pabaigoje įsivertinome ir aptarėme susitikimą.
      Džiaugiamės, kad galėjome bent virtualiai bendrauti, susipažinti su kita kultūra ir, kaip visada, pristatyti save, savo vertybes ir gebėjimus dirbti su informacinėmis technologijomis.